Siirry sisältöön

Yhteystiedot

Nuorisokeskus Villa Elba

Sannanrannantie 60, 67200 Kokkola

Info

P. +358 50 473 6845
elba@villaelba.fi

Myynti

P. +358 50 329 4547
sales.elba@villaelba.fi

Avoinna arkisin 8-15, muulloin sopimuksen mukaan

Luontokoulu

P. +358 50 366 1833
luontokoulu@villaelba.fi

 

Y-tunnus: 0841195-5

Kuulumme valtakunnalliseen Suomen Nuorisokeskusyhdistykseen (SNK ry) www.snk.fi

Palvelutiimi

Riia Finnilä

Info/vastaanotto
050 473 6845
elba@villaelba.fi
 

Mari Keiski
Aki Uunila

Kiinteistönhoitaja
040 480 9287


Joni Kolppanen

Kokki

Brian Verner

Kokki

Päivi Pohjoismäki

Päivi Pohjoismäki
siivooja
044 075 0062

Reija Wacklin

Nuorisotyö ja kansainvälinen osasto

Heli Lehto

Kehittämispäällikkö
044 514 6414
heli.lehto@villaelba.fi

Kati Paasila

Hankesuunnittelija/ohjaaja
044 532 5160
kati.paasila@villaelba.fi

Sarianne Lokasaari
Emilia Eteläaho

Kansainvälinen nuorisotyö / Luontokoulu

emilia.etelaaho@villaelba.fi 

Ritva Saarikettu

Kansainvälisten asiain koordinaattori
0500 902 330
ritva.saarikettu@villaelba.fi

Mia Salonen

Klassisen nuorisotyön koordinaattori
040 514 5470
mia.salonen@villaelba.fi

Varvara Kopeina

Luontokoulu

Vihreätakkinen henkilö nojaa puuta vasten ulkona.
Emma Strang

Ympäristökasvattaja

050 5649 555

emma.strang@villaelba.fi

puolikuva henkilöstä
Sarah Granlund

Ympäristökasvattaja

050 4762 111

sarah.granlund@villaelba.fi

Heidi Vidjeskog
Markku Hukari

Ympäristökasvattaja ja elämyspedagogi
050 366 1833
luontokoulu@villaelba.fi

Hallinto

Outi Peltonen
Catarina Silvander