Yhteystiedot

Nuorisokeskus Villa Elba

Sannanrannantie 60, 67200 Kokkola
06 -831 3400
elba@kokkola.fi
Avoinna arkisin 8-16, muulloin sopimuksen mukaan

Y-tunnus: 0841195-5

Kuulumme valtakunnalliseen Suomen Nuorisokeskusyhdistykseen (SNK ry) www.snk.fi

Hallinto

Catarina Silvander
Outi Peltonen

Palvelutiimi

Reija Wacklin

Myynti ja markkinointi

Marjatta Roiko

Keittiö

Brian Verner

Kokki

Aila Rintala

Siivooja/tarjoilija
aila.rintala@kokkola.fi

Riia Finnilä

Siivooja/tarjoilija (äitiyslomalla)

Asiantuntijatiimi

Heli Lehto

Kehittämispäällikkö
044 514 6414
heli.lehto@kokkola.fi

Ritva Saarikettu

Kansainvälisten asiain koordinaattori
0500 902 330
ritva.saarikettu@kokkola.fi

Sarianne Lokasaari

Projektityöntekijä
Mobiili nuorisotiedotus -hanke
044 532 5161
sarianne.lokasaari@kokkola.fi

Timo Viitala
Kati Paasila

Hankesuunnittelija/ohjaaja
044 532 5160
kati.paasila@kokkola.fi

Luontokoulu

Markku Hukari

Ympäristökasvattaja ja elämyspedagogi
0503661833
luontokoulu@kokkola.fi

Sara Kåll-Fröjdö

Ympäristökasvattaja ja elämyspedagogi
050 366 1833
luontokoulu@kokkola.fi

David Carlsson

Nuoriso-ohjaaja/projekti
050 366 1833
luontokoulu@kokkola.fi