Siirry sisältöön

Yhteystiedot

Nuorisokeskus Villa Elba

Sannanrannantie 60, 67200 Kokkola

Info

P. +358 50 473 6845
elba@villaelba.fi

Myynti

P. +358 50 329 4547
sales.elba@villaelba.fi

Avoinna arkisin 8-15, muulloin sopimuksen mukaan

Y-tunnus: 0841195-5

Kuulumme valtakunnalliseen Suomen Nuorisokeskusyhdistykseen (SNK ry) www.snk.fi

Palvelutiimi

Riia Finnilä

Info/vastaanotto
050 473 6845
elba@villaelba.fi
 

Mari Keiski
Aki Uunila

Kiinteistönhoitaja
040 480 9287


Joni Kolppanen

Kokki

Brian Verner

Kokki

Päivi Pohjoismäki

Päivi Pohjoismäki
siivooja
044 075 0062

Reija Wacklin

Nuorisotyö ja kansainvälinen osasto

Heli Lehto

Kehittämispäällikkö
044 514 6414
heli.lehto@villaelba.fi

Kati Paasila

Hankesuunnittelija/ohjaaja
044 532 5160
kati.paasila@villaelba.fi

Sarianne Lokasaari
Emilia Eteläaho

 

Ritva Saarikettu

Kansainvälisten asiain koordinaattori
0500 902 330
ritva.saarikettu@villaelba.fi

William Kangasniemi

Klassisen nuorisotyön koordinaattori
040 530 0054
william.kangasniemi@villaelba.fi
 

Varvara Kopeina

Luontokoulu

Heidi Vidjeskog

Ympäristökasvattaja
050 572 3886
luontokoulu@villaelba.fi

Markku Hukari

Ympäristökasvattaja ja elämyspedagogi
050 366 1833
luontokoulu@villaelba.fi

Hallinto

Outi Peltonen
Catarina Silvander