Villa Elban Henkilökunta

PALVELUTIIMI

Reija.jpg

Reija Wacklin
Palvelupäällikkö
p. 050-530 6222
reija.wacklin@kokkola.fi


MYYNTI / MARKKINOINTI

jatta.jpg

Marjatta Roiko
p. 06-8313 400
p. 040 -806 8400
marjatta.roiko@kokkola.fi

KEITTIÖ

Kimi.jpg

Kim Engberg
Pääkokki
p. 044 520 6363
elba.keittio@kokkola.fi

Brian.jpg

Brian Verner
Kokki

Aila.jpg

Aila Rintala
Siivooja/tarjoilija
aila.rintala@kokkola.fi

                

Riia Finnilä
Siivooja/tarjoilija (äitiyslomalla)

ASIANTUNTIJATIIMI  

Heli.jpg

Heli Lehto
Kehittämispäällikkö
p. 044-514 6414

heli.lehto@kokkola.fi

Ritva.jpg

Ritva Saarikettu
Kansainvälisten asiain koordinaattori
p. 0500-902 330
ritva.saarikettu@kokkola.fi
 

Kati.jpg

Kati Paasila
Hankesuunnittelija/ohjaaja
p. 044-532 5160
kati.paasila@kokkola.fi

Sarianne Lokasaari
Projektityöntekijä
Mobiili nuorisotiedotus -hanke
p. 044-532 5161
sarianne.lokasaari@kokkola.fi


Timo Viitala).jpg

Timo Viitala
Kehittäjä

p. 040 162 1018 
timo.viitala@kokkola.fi




LUONTOKOULU

Markku.jpg

Markku Hukari
Ympäristökasvattaja ja elämyspedagogi
p. 050-366 1833
luontokoulu@kokkola.fi

Sara.jpg

Sara Kåll
Ympäristökasvattaja ja elämyspedagogi
p. 050-366 1833
luontokoulu@kokkola.fi

davd2.jpg


David Carlsson
Nuoriso-ohjaaja/projekti
p. 050-366 1833
luontokoulu@kokkola.fi

 

HALLINTO

Catar2.jpg

Catarina Silvander
Toimitusjohtaja
p.  050-520 6362

catarina.silvander@kokkola.fi
 

Outi.jpg

Outi Peltonen
Taloussihteeri
p. 044-520 6365
outi.peltonen@kokkola.fi